Speaker Aktif Polytron Bluetooth PAS-PRO15F5 / PAS PRO15F5 / PASPRO15F5
Deskripsi
Professional Portable Bluetooth Speaker PAS-PRO15F5
Fitur :
- 2 Wireless Mic + 1 Mic Input
- 3 BAND TONE CONTROL ( Treble, Mid & Bass )
- BLUETOOTH Connection v5
- Supported with POLYTRON AUDIO CONNECT
- (application for controlling via smartphone)
- Audio POWER OUTPUT 100 Watt RMS
- Dual Power AC 220V & Battery
- UNDER VOLTAGE BATTERY PROTECTION
Spesifikasi :
- 2-Way Speaker System
- Single Woofer 15 inch
- Rear Panel Control
- LED Display 5 Digit 7 Segment
- USB, Aux, Line Input, 1 Mic Input, 2 Wireless Mic
- FM Radio
- Power Consumption 40 Watt
- Accessories : Instruction Manual
- Warranty Card (1 year)
- Product Dimension (W x D x H) : 430 x 366 x 710 mm
- Packing Dimension (W x D x H) : 480 x 425 x 850 mm