Polytron Active Speaker PAS-PRO12F7
Deskripsi
Fitur:
- DUAL POWER (AC IN & Built-in Battery up to 13 Hours* Normal Play Time)
- Handle & Wheels
- TWS Connection
- Free 2 Multi Channel WIRELESS MIC
- BLUETOOTH Connection v5.0
- Supported with POLYTRON AUDIO CONNECT
- (application for controlling via smartphone)
- AUDIO POWER OUTPUT 80 Watt RMS
Spesifikasi :
- 3-Way Speaker System
- Woofer 12 inch, Midrange 3 inch, Tweeter 1 inch