Speaker Aktif Polytron Bluetooth PAS-PRO12F6 / PAS PRO12F6 / PAS PRO12F6
Rp1,649,000
| Pengiriman Ke DKI JAKARTA Ongkos Kirim Rp 0 Khusus member Grobprime (GRATIS) | JOIN |
Deskripsi
PROFESSIONAL TROLLEY SPEAKER PAS-PRO12F6 BLUETOOTH
Aksesoris :
- Power Supply Adapter
- Remote Control
- Instruction Manual
- Warranty Card (1 year)
Fitur :
- DUAL POWER (DC IN & Built-in Battery up to 5 Hours Normal Play Time)
- Handle & Wheels
- TWS Connection
- Free 2 Multi Channel WIRELESS MIC
- BLUETOOTH Connection v5.0
- Supported with POLYTRON AUDIO CONNECT
- (application for controlling via smartphone)
- Audio POWER OUTPUT 30 Watt RMS
Spesifikasi :
- 3-Way Speaker System
- Woofer 12 inch, Midrange 3 inch, Tweeter 1 inch
- LED Display
- USB (from flash disk & laptop/PC), Aux Input
- FM Radio1 Mic Input
- Mic & Echo Level
- Mic Priority
- 3-Band Tone Control (Bass, Middle & Treble)
- Power Consumption 30 Watt
- Product Dimension (WxDxH) : 293 x 372 x 662 mm
- Packing Dimension (WxDxH) : 373 x 463 x 790 mm