MICROWAVE OVEN SHARP 20 LITER R 220MA WH / R-220MA-WH
Deskripsi
Microwave Oven SHARP 20 Liter Stylish Designed R-220MA-WH
Fitur :
- 5 Power Levels
- 8 Auto Programmes
- Handle and Glass Door
- Kitchen Timer
Spesifikasi :
- Oven Capacity 20 Liter
- Turn Table Diameter 255mm / glass
- Daya 450 Watt
- Power Consumption 220V/50Hz
- Oven Cavity Black
- Dimensi Unit 306 x 304 x 205 mm