LED TV 32 INCH POLYTRON SMART TV PLD-32CV2269 / PLD 32CV2269 / PLD32CV2269
Deskripsi
LED TV 32 Inch Polytron HD Ready SMART TV PLD-32CV2269
Screen Mirroring (Cast)
5 Years Warranty (including LED panel)
Spesifikasi :
LED TV 32” 1366 x 768 (HD Ready)
Smart TV Coolita, DVB-T2, ATV
Konsumsi Daya 25 Watt
Input AC 180 - 240V~50/60Hz
Wifi 2.4 GHz
2 HDMI input
Ethernet RJ45 Port
USB input (Movie, MP3, Jpeg.)
AV input
Audio output
Digital Audio Output (Optical)
OS ( Linux Based ), Quad Core 1.896 GHz, RAM 512 MB, ROM 4GB