LED TV 32 INCH POLYTRON HD READY GOOGLE TV SOUNDBAR PLD-32BG9058
Deskripsi
Fitur :
- FREE 1 THN VIDIO & MOLA POLYTRON Streaming Smart TV
- Google TV OS with Mola TV, YouTube, Vidio, Prime Video
- Screen Miroring (Cast)
- 5 Years Warranty (including LED panel)
Spesifikasi :
- LED TV 32” 1366 x 768 (HD Ready)
- Google TV, DVB-T2, ATV
- Soundbar & Subwoofer
- OS ( Google TV), Cortex CA55*4 Quad Core 1.45 GHz
- RAM 1.5 GB, ROM 8 GB
- Wifi 2.4 GHz & 5 GHz, Bluetooth Transmitter (Sound Wave)
- 3 HDMI input
- Ethernet RJ45 Port
- 2 USB input (Movie, MP3, Jpeg.)
- AV input
- Earphone
- Digital Audio Output (Optical)
- Input AC : 180 - 240V~50/60Hz